Uniwersytet dzieci – zajęcia dodatkowe?

Uniwersytet-dzieci-zajęcia

Zajęcia dodatkowe dla dzieci, spędzają sen rodzicom uwikłanym w harmonogramy planów lekcji i terminy zajęć dodatkowych. Wrzesień to czas orgnizacji roku szkolnego i zajęć pozalekcyjnych. A wybór co roku jest coraz większy judo, karate, basen, taniec itd. Lista jest długa. Co wybrać jak dziecko samo nie wie czego chce. Nie może się zdecydować.

Na przeciw wychodzi nam Unwersytet Dzieci. Wspaniała inicjatywa. Spowoduje, że dziecko poczuje się jak sudent.  Większość osób pyta się mnie, czy to oby nie za młody człowiek by już go pchać w szpony zajęć, wykładów oraz ćwiczeń. Musicie zadecydować sami, mojemu synkowi bardzo się podoba – przyjamniej po pierwszym wykładzie 🙂

Dzieciaki dostają indeks i identyfikator a zajęcia odbywają się w weekendy w różnych blokach tematycznych i na różnych wydziałach Uniwersytetu.

Uniwersytet dzieci działa w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Olsztynie i wkrótce w Poznaniu. Rekrutacja odbywa się raz w roku w maju i czerwcu. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.uniwersytetdzieci.pl  oraz w zakładce Rekrutacja tutaj.

Uniwersytet-dzieci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na studia możemy zapisać dzieci w wieku 6-16 lat. Każdy rocznik to inny kierunek studiów. Kliknij w nazwę kierunku a dowiesz się więcej.

Wiek dziecka a kierunek studiów
Rok urodzenia dziecka
Wiek dziecka
Kierunek studiów
2012-2011 6-7 lat Odkrywanie
2010-2009 8-9 lat Inspiracje
2008-2007 10-11 lat Tematy
2006-2005 12-13 lat Mistrz i Uczeń
2004-2002 14-16 lat Nauka do kwadratu

Źródło: Uniwersytetdzieci.pl

Uniwersytet Dzieci to cudowna inicjatywa. Jeżeli ktoś chce rozwijać dziecko, to Uniwersytet Dzieci jest najlepszym na to sposobem.

UWAGA ZAPISY NA ROK 2019 pod linkiem https://uniwersytetdzieci.pl/rekrutacja  ZAŁÓŻ KONTO I POTEM ZAPISZ DZIECKO W PANELU RODZICA

Fotografia: własna, uniwersytetdzieci.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.