Zaczarowany Zakątek – Pomysł na wakacje z dziećmi

wiejski_zakatek_nad_wigrami

Pojechać na wakacje, każdy marzy co roku. Urlop to dla mnie czas relaxu z rodziną. Każdy ma inne plany wakacyjne. Najważniejsze to po powrocie być wypoczętym i zadowolonym.

Jeżeli nie macie jeszcze planów na końcówkę wakacji lub potrzebujecie odpocząć tylko na weekend. Mogę wskazać Wam naprawdę świetne miejsce. Pięknie położone nad jeziorem Wigry – dużym, malowniczym. Idealne miejsce dla miłośników kajaków, łódek, rowerów wodnych i wędkowania. Poza tym bliskość natury zniewala. Wiejski Zakątek nad Wigrami

Znajduje się na Suwalszczyźnie nad jeziorem Wigry, to zaledwie 3,5 h z Warszawy i gwarantuję, że przeniesienie się w magiczne miejsce. Zresztą piałam już o Suwalszczyźnie w jednym z pierwszych wpisów na blogu pt. Bajkowa Kraina, jeżeli Wam umknęło to znajdziecie go tutaj.

Przyznajcie sami. Kto z Was nie lubi domowego jedzenia, wędzonej rybki, regionalnego piwa, pięknych widoków oraz natury wokół. To wszystko znajdziecie w Wiejskim Zakątku, który odwiedziłam w tym roku i zakochałam się. Na pewno spędzicie tam rodzinne wakacje, bo atrakcji jest wiele.

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o posiłkach, obiady wyśmienite. Do tego morzecie spróbować regionalnych potraw i ciast. Rodzinną atmosferę tego miejsca czuć na kilometr a zwierzęta w Zakątku na pewno spodobają się dzieciakom. Moje były zauroczone owieczkami kameruńskimi.

Wielki szacun dla Anny i Piotra rodziny, która tworzy to miejsce i wciąż rozwija idąc z duchem natury i Slow Food.

🙂  Wiele rodzin rezerwuje sobie wakacje tutaj na kolejne lato, będąc jeszcze na miejscu! Jeśli i Wam marzą się takie fajne, suwalskie wczasy nad jeziorem – rezerwujcie miejsca na jesień albo na przyszły rok – naprawdę warto. Zobaczcie fotki jak z pocztówki.

suwalszczyzna

wiejski zakątek_owieczka_kameruńska

 

wigry_nocleg

suwalszyzna_nocowanie

kajaki_wigry

suwalszczyzna_wigry

plac_zabaw_wiejski_zakątek

Fotografia: własna oraz z http://nad-wigrami.pl/

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.