Wyprawkowe Last Minute

Wyprawka szkolna last minute

Szkoła, Przedszkola, Żłobki nadchodzą z końcem powiewu ciepłego sierpniowego wiatru.

Wrzesień to powrót naszych pociech do zajęć. Ja oczywiście robiąc prawie większość rzeczy na ostatnią chwilę znów odkładałam to do ostatnich dni i tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego mojego pierwszaka, rozpoczęłam zakupowo-szkolne szaleństwo. Zawsze kochałam zakupy, ale z każdym kolejnym rokiem mojej starości jestem nimi zmęczona i nie sprawiają mi już tyle radości, co kiedyś. Przygotowania do wyprawy mojego synka do pierwszej klasy nadal trwają i pewnie zakończę je tuż przed początkiem roku szkolnego, ale już z tego miejsca mogę polecić Wam kilka produktów i firm, dzięki którym będziemy przygotowani na czas.

Wyprawka szkolna to nie tylko artykuły papierniczne, książki itp. to także odzież, z której dziwnym trafem zawsze dzieci wyrastają po wakacjach i tak Oskar w czerwcu nosił 116 a teraz 128 lub więcej, szybkość tempa w jakich on realizuje bezwiednie mój plan minimalizu w szafie ubraniowej jest porażająca.

Zacznijmy więc od butów do przedszkola i szkoły biała podeszwa obowiązkowa i wygoda też musi być. Polecam Wam trampki i buty:

Slippers Family Witaj w świecie zwierząt

Wygodne świetne tenisówki z białą podeszwą, mieliśmy je w tamtym roku i teraz też postawimy na nie. Wygodne i wyprofilowane, czego chcieć więcej. Dodatkowo fajne kolory i wzory. Łapcie okazję, bo teraz jest zniżka. Ja wybieram model Koala.

Klikając na fotki przeniesiecie się bezpośrednio do sklepu online.

obowie dziecięce do szkoły przedszkola żłobka Obuwie dziecięce Slippers FamilyFotografia pochodzi ze strony sklepu https://slippersfamily.com

Księgarnia

Plecaki, przybory szkolne, książki to wszystko możecie kupić w hipermarkecie, ale czy nie warto chociaż w części wspierać polskich przedsiębiorców, którzy z pasji i swoich marzeń otwierają małe kameralne z duszą księgarnie. Do dziś pamiętam z dzieciństwa zapach książek z księgarni, w której mama kupowała mi wyprawkę szkolną. Lubię kontakt z ludźmi podczas zakupów, a tego robiąc zakupy w wielkich sklepach jesteście pozbawieni. Dlatego polecam Wam Księgarnię ZiK stacjonarnie pod Warszawą, ale też od kilku dni prowadzona jest sprzedaż w sklepie online tutaj. Profesjonalna i miła obsług do tego zawsze zamówią Ci książkę lub podręczniki, które potrzebujesz.

Księgarnia ZIK Marki      Fotografia pochodzi ze strony księgarni

Księgarnia ZIK Marki

Księgarnia ZIK Marki

 

 

Podpisane i wszystko jasne

Podpisane artykuły szkolne to podstawa każdego ucznia, z pomocą przychodzi nam Podpisane.pl, śliczne mini nakeljki idealne do wpisania imienia i nazwiska dziecka oraz ewentualnie klasy, od tej pory wszystko będzie jasne do kogo należą podpisane zeszyty 🙂

Podpisane.pl podpisane produkty do szkoły Podpisane.pl wyprawka szkolna   Fotografia pochodzi z www.podpisane.pl

Śniadanie w szkole

Urzekły mnie, od kiedy je zobaczyłam rozchodzą się jak świeże bułeczki, dlatego ciężko je dostać online, ale przyznajcie sami wyglądają super Lego bidony i lego pudełka śniadaniowe.

Bidon LEGOŚniadaniówka LEGO

Udanego kompletowania wyprawki szkolnej i przedszkolnej.