Moje Top 9 Aplikacji na telefon

Każdy je zna i ma, odkąd smartfony zagościły w naszym życiu potrafią ułatwić nam życie a do tego aplikacje potrafią zaoszczędzić nam czas. Dziś przedstawiam Wam moje ulubione korzystam z nich dość długo, więc mogę Wam polecić je z czytstym sumieniem.

Blix Promocje w telefonie. Zacznę od zakupów, które prawie każdy z nas kocha lub potrafi nienawidzić, ale ta aplikacja na bank skusi Was promocjami i zaoszczędzi czas, w którym kierunku zakupowych szaleństw macie się wybrać, co prawda nie będą to bardzo akscytujące zakupy, bo spożywka to raczej konieczność, ale będziecie na bieżąco z ofertami z gazetek promocyjnych.

Shazam umożliwia nam łatwe i szybkie odnalezienie piosenki usłyszanj np. w radiu, czy telewizji. Podaje nam nie tylko tytuł i wykonawcę, ale też wyświetla link do youtube oraz tekst. Używam jej, gdy wpadnie mi jakaś muzyka w ucho 😉

Kiko Photo – aparat dla dzieci. Moje dzieciaki ją uwielbiają, śmieszny aparat dla dzieci na telefony oraz na tablety pozwoli dziecku robić zdjęcia i dodawać do nich magiczne elementy, zabawa gwarantowana.

Świat Liter idealna gra do nauki literek i ich ćwiczenia.

Tvn 24 i Tvn Meteo, bo czy informacje ze świata i aktualnej pogodzie nie są istotne, przydadzą się każdemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bella Kalendarzyk dla kobiet, gdy jesteś zabiegana i nie masz głowy do liczenia, kiedy nadejdzie ten jedyny wyjątkowy dzień w miesiącu. Przydatny, łatwy w obsłudze a do tego możesz dodać informacje o swoim samopoczucie i innych objawach pms powtarzalnych co miesiąc.
Layout zadaniem tej aplikacji jest tworzenie prostych kolaży zdjęciowych. Przydatna aplikacja, kiedy chcemy połączyć kilka fotek w jedno. Boomerang zamienia zwykłe chwile w miłe niespodzianki. Można w niej tworzyć mini-filmiki, które przewijają się tam i z powrotem, i udostępniać je znajomym.

Mam nadzieję, że skorzystacie z moich propozycji to nie są oczywiście wszystkie aplikacje, które mam zainstalowane na telefonie, bo pominęłam te najbardziej popularne  tj. Facebook, Instagram, Messenger, Skype, Endomondo itd. Napiszcie mi z jakich aplikacji Wy lubicie korzystać, lub które uważacie za przydatne. Z chęcią je przetestuje.


Fotografia pochodzi z aplikacji dostępnych w App Store