Rok 2017 … Co Was czeka ???

Rok całkiem nowy,

nieznany, ale na pewno odlotowy. W to wierzę, mocno. Jakie macie plany, pragnienia, ukryte marzenia??? Ciii nie mówcie, zostawcie to wszystko dla siebie. Ja nie robię postanowień noworocznych, nie sumuje starego roku, ale stawiam sobie cele, to co chciałabym osiągnąć i dla niektórych są to proste sprawy dla innych wręcz wyjątkowe. Chciałabym by Nowy Rok przyniósł mi zdrowie, więcej ciepłych spokojnych chwil z rodziną i resztę najskrytszych marzeń zostawię głęboko w sercu … Jest jednak wróżba, którą lubię i co roku się w nią bawię. Was także zapraszam, zapamiętajcie ją i oby te słowa były przewodnie i kluczowe w Waszym Nowym Roku. Moje to Miłość, Sukces i Pieniądze 🙂 i wiecie co, powoli zaczynają się spełniać a to klika dni tego roku, więc wierzę w ich moc.

Kochani tak na koniec postu Dziękuję, że ze mną jesteście, wspieracie mnie, czytacie i mam nadzieję zostaniecie ze mną w tym Nowym Roku. Wszystkiego Dobrego !!!

Wróżba:

Trzy pierwsze słowa, które przeczytasz będą Twoją osobistą wróżbą słowami kluczami na 2017 r. Zostaw komentarz i podziel się ze mną swoimi magicznymi słowami.

Zdj: własne Polyvore, wróżba internet

3 comments

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.