Padłaś? Powstań! Popraw koronę i Zasuwaj!

Dostałam go, kiedy byłam w kiepskim okresie w swoim życiu od kogoś bardzo bliskiego, od przyjaciółki, która chciała dać mi odwagę do tego, że warto się podnieść, powstać i iść dalej. Od tamtej pory jest ze mną i jak tylko jest mi źle i jestem na życiowym zakręcie biorę go do ręki i piję ciepłą kawę z mlekiem.

fullsizerender

Mowa tu o kubku z przesłaniem, błahym przedmiocie drobiazgu, który choć niewielki potrafi wiele i jeszcze więcej dla mnie znaczy. Chyba od młodych lat i całe nasze życie spotykają nas sytuacje, kiedy potykamy się, padamy i co najważniejsze musimy wstać i podjąć walkę. Kiedy jesteśmy dziećmi są to zapewne problemy w szkole i z rówieśnikami, wtedy motywację do dalszego działania i poprawy powinni dać nam rodzice. Ja miałam to szczęście, że moja mama zawsze mnie wspierała i budowała moje poczucie wartości i wiarę w lepsze jutro. To ona była całe życie moją podporą i wsparciem.

Bo kiedy patrzymy na naszych znajomych koleżanki, kolegów nie zawsze wiemy co im w duszy gra. Bo piękne kobiety i mężczyźni kryją w sobie zapewne niejedną walkę, z której musieli się podnieść i nie zawsze chcą akurat o tym opowiadać całemu światu. Ja też nie zamierzam się uzewnętrzniać ze swoimi problemami i troskami, które mnie w życiu spotkały.

Chciałam Wam tylko dać wiarę i nadzieję, że chociaż w życiu nie jest lekko i jesteśmy wiele razy na dnie musimy znaleźć sposób na nas samych i się podnieść.

Schować nasze czarnowidztwo w kieszeni, odpuścić chociaż nie jest to łatwe i poczuć się jakbyśmy płynęli po rzece zgodnie z jej nurtem, która przyniesie nam złe, czasem bardzo złe chwile, ale jest też gdzieś słońce, które zawsze się pojawia tylko musimy na nie zaczekać.

My kobiety bądźmy silne dla nas samych, dla naszych rodzin i bliskich. Pamiętajmy kiedy padamy, Powstańmy Poprawmy naszą Koronę i zasuwajmy dalej, bo jesteśmy tego warte i bez znaczenia jest kto co o nas myśli, jak nas potraktował, My musimy znaleźć w sobie siłę do dalszego działania i życia najlepiej w zgodzie ze sobą, bo jak jesteś czegoś pewna nikt i nic nie przeszkodzi Ci byś szła w życiu z podniesioną głową. Gdybyście chcieli kupić podobny kubek polecam tutaj

 

fot. własna, http://www.raisingsupaman.com

3 comments

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.